Коломацька громада
Полтавська область, Полтавський район

Ремонтні бригади з Полтавщини докладають зусиль, аби жителі Правдиного якнайшвидше отримали відновлені домівки, – Дмитро Лунін

Дата: 27.07.2023 09:11
Кількість переглядів: 94

Пліч О Пліч

У межах президентської ініціативи «Пліч-о-пліч» Полтавщина допомагає відновлювати два села на Херсонщині – Правдине та Чкалове. Начальник ОВА Дмитро Лунін розповів, як на якому етапі відбудова у Правдиному.

«У селі щоденно кипить робота. Ремонтні бригади з Полтавщини докладають зусиль, аби місцеві жителі якнайшвидше отримали відновлені домівки», – зазначив Дмитро Лунін.

Розповів, що в 23 приватних домогосподарствах почали встановлювати вікна. Для цього привезли перші 48 блоків. Також у п'яти оселях встановили вхідні двері. До процесу залучені 23 робітники. 16 будинків забезпечили будівельними матеріалами.

Крім того, фахівці вже закінчили обстеження об'єктів інфраструктури. Наразі працюють над розробкою проєктної документації щодо відновлення дитсадка, ФАПУ, школи та будинку культури. Триває робота й над розробкою документів щодо благоустрою вулиць.

Нагадаємо, в межах ініціативи «Пліч-о-пліч» 15 областей України допоможуть відновити населені пункти Херсонської області, які постраждали внаслідок бойових дій та окупації російською армією.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора