Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 11.07.2023 13:51

1. Обгрунтування технічних та якісних характеристик, щодо закупівлі:

код ДК 021-2015 (CPV): 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з адміністрування (оновлення) програмного забезпечення доступу до інформаційної системи, яка містить інформацію з державних реєстрів та кадастрів щодо земельних ділянок, електронну мапу полів в сільськогосподарському обробітку, аналітичні показники землекористування, код ДК 021:2015:72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням).

ID закупівлі ID: UA-2023-05-12-000929-a

Місце:

1. Василівський старостинський округ (Василівська сільська рада);
  2. Куликівський старостинський округ (Куликівська сільська рада);
  3. Старицьківський старостинський округ (Старицьківська сільська рада);
  4. Степненський старостинський округ (Степненська сільська рада).

Мета надання послуг:

забезпечення органів місцевого самоврядування інформацією про земельні ділянки, їх  власників та користувачів, проведення аналізу використання земель в сільськогосподарських цілях з метою визначення стану використання земель та виявлення ризиків ненадходжень до місцевого бюджету Виконавчого комітету Коломацької сільської ради Полтавського району Полтавської області.

Обгрунтування розміру бюджетного призначення:

Кошторисні призначення, щодо закупівлі код ДК 021-2015 (CPV): 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (Послуги з утримання територій "Коломацької сільської ради Полтавського району Полтавської області – Покіс узбіч і територій кладовищ (роторна коса), обпил гілок та деревдо 5 м, Побілка бордюрів (побілка дерев), Прибирання газону після покосу та опалого листя, Навантаження на т/з сміття, вуличного змету, опалого листя, Навантаження на т/з гілок(дров, піску, грунту, бутового каменю, цегли битої), Підмітання та прибирання територій, узбіч автодоріг (очищення а/б доріг від грязі та залишків технологічних матеріалів, прибирання сміття на узбіччях доріг), Фарбування олійними фарбами, Протруювання бензооприскувачем бур’янів на території кладовищ) складають 2 594 000,00  грн. з ПДВ.

1. Обгрунтування розміру очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувана вартість закупівлі код ДК 021-2015 (CPV): 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з адміністрування (оновлення) програмного забезпечення доступу до інформаційної системи, яка містить інформацію з державних реєстрів та кадастрів щодо земельних ділянок, електронну мапу полів в сільськогосподарському обробітку, аналітичні показники землекористування, код ДК 021:2015:72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням) складає 140 000,00 грн. Розрахунок очікуваної вартості послуг здійснено на підставі закупівельних цін подібних закупівель.