Порядок денний до 28 (позачергової) сесії. яка відбудеться 20.06.2023

Дата: 16.06.2023 09:21

К О Л О М А Ц Ь К А   С І Л Ь С Ь К А   Р А Д А

Полтавського району Полтавської області

(двадцять восьма  позачергова  сесія сільської ради восьмого  скликання)

20 червня  2023 року

Порядок денний

1. Про результати діяльності Полтавської окружної прокуратури Полтавської області  за 5 місяців 2023 року.
  2. Про внесення змін до показників бюджету Коломацької сільської територіальної громади на 2023 рік (16354100000).
  3. Про встановлення акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на 2024 рік.
  4. Про встановлення ставок єдиного податку на 2024 рік.
  5. Про встановлення ставок податку  на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2024 рік.
  6. Про затвердження ставки збору за місця для паркування транспортних засобів на 2024 рік.
  7. Про  встановлення  ставки транспортного  податку на 2024  рік.
  8. Про встановлення туристичного збору на 2024 рік.
  9. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Коломацької територіальної громади.
  10. Про припинення Сонячної гімназії з дошкільним підрозділом Коломацької сільської ради Полтавського району Полтавської області, шляхом ліквідації.
  11. Про  встановлення  ставок  та  пільг із  сплати  земельного  податку  та орендної  плати  на 2024рік  на території  Коломацької  сільської  ради Полтавського району Полтавської області.
  12. Про  проведення   аудиту   земель   на території Коломацької  сільської  ради Полтавського району Полтавської області.
  13. Про надання чергової оплачуваної відпустки сільському голові Євгену Почечуну за відпрацьований період 2022-2023  року.

Сільський голова                                                                          Євген Почечун