Економічне обгрунтування застосування процедури відкритих торгів із особливостями, щодо закупівлі МІЖМІСЬКІ ТРАНСПОРТНІ ПОСЛУГИ ПО ПЕРЕВЕЗЕННЮ НАЗЕМНИМ ТРАНСПОРТОМ НАСЕЛЕННЯ КОЛОМАЦЬКОЇ ТГ (Послуги перевезення

Дата: 20.03.2023 15:55

Економічне обгрунтування застосування процедури відкритих торгів із особливостями, щодо  закупівлі МІЖМІСЬКІ ТРАНСПОРТНІ ПОСЛУГИ ПО ПЕРЕВЕЗЕННЮ НАЗЕМНИМ ТРАНСПОРТОМ НАСЕЛЕННЯ КОЛОМАЦЬКОЇ ТГ (Послуги перевезення) Згідно ДК 021:2015 - 60140000-1 «Нерегулярні пасажирські перевезення»

На виконання «Програми компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян Коломацької сільської ради на 2023-2027 рр.» було розглянуто пропозицію в Прозорро та обрано переможцем КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОЛОМАЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "КОЛОМАК" з очікуваною вартістю 297 000 грн. без ПДВ.