A A A K K K
для людей із порушенням зору
Коломацька громада
Полтавська область, Полтавський район

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі товару, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (з

Дата: 06.01.2023 09:01
Кількість переглядів: 99

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

Відділ освіти,культури, молоді та спорту Коломацької сільської ради Полтавського району Полтавської області (далі – Замовник), код за ЄДРПОУ – 42697318, юридична особа, яка забезпечує потреби держави, або територіальної громади

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

ДК 021:2015, код 03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (Овочі, фрукти )

Табл. №1.

Назва продукту

Од.виміру

кількість

Буряк

кг

700

Капуста

кг

580

Мандарини

кг

60

Морква

кг

1035

Яблука

кг

1260

Цибуля ріпчаста

кг

915

Часник

кг

2

Банани

кг

560

Гарбуз

кг

115

Апельсин

кг

600

 

Вид процедури закупівлі: відкриті торги у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 227000,00 грн (з ПДВ)

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі сплановано за статистичним аналізом про середньомісячне використання буряку, капусти, мандаринів, моркви, яблук, цибулі ріпчастої, часнику, бананів, гарбузу, апельсинів на потреби кінцевої кількості споживачів замовника за попередній аналогічний період кожного закладу, підпорядкованого Замовнику, згідно з діючими ринковими цінами.

Додатково, уповноваженою особою здійснено аналіз пропозицій викладених потенційними постачальниками в системі публічних закупівель в системі Prozorro.

Нормативно-правове регулювання: овочі, фрукти мають відповідати вимогам Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів», Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Обґрунтування технічних характеристик. Термін постачання — з дати укладання Договору про закупівлю  по 31.12.2023 р. включно.

Кількісною характеристикою предмета закупівлі є обсяг споживання товару. За одиницю виміру кількості товару приймається кг.

Обсяг, необхідний для забезпечення діяльності та власних потреб об’єктів замовника, та враховуючи обсяги споживання переднього та поточного календарного року, зазначені у Табл. №1 на 2023 р.

Обґрунтування якісних характеристик.

Назва продукту

Од.виміру

кількість

Технічні, якісні характеристики товару

Буряк

кг

700

Сорт перший. Згідно з ДСТУ 7033:2009.

Коренеплоди свіжі, цілі, чисті, не зів’ялі, не тріснуті, без пошкоджень, не уражені хворобами, без зайвої зовнішньої вологи, типові для ботанічного сорту за формою і забарвленням. Без ГМО. Вітчизняного виробника

Капуста

кг

580

Капуста качанна. Згідно з ДСТУ 7037:2009.

Сорт вищий або перший.

Головки свіжі, цілі, здорові, чисті, цілком сформовані, непророслі, типової для ботанічного сорту форми і забарвлення, без пошкоджень сільськогосподарськими шкідниками. Без ГМО. Вітчизняного виробника.

Мандарини

кг

60

Відповідно до ГОСТ, ДСТУ, ТУ та інших документів, що діють на території України.

Мандарини мають бути свіжі, чисті, не в’ялі, достатньо зрілі, без механічних пошкоджень та без пошкоджень шкідниками та хворобами , без перевищення вмісту хімічних речовин. Забарвлення  жовтогарячого кольору. Без ГМО.

Морква

кг

1035

Згідно з ДСТУ 7035:2009.

Коренеплоди свіжі, цілі, здорові, чисті, не зів'ялі, не тріснуті, не пошкоджені шкідниками, без зайвої зовнішньої вологості, типових для даного сорту форми і забарвлення, з довжиною бадилля не більше 2 см або без бадилля, але без ознак загнивання у ділянці. Допускаються коренеплоди з незначними відхиленнями за формою. Без ГМО.

Морква харчова   Вітчизняного виробника.

Яблука

кг

1260

Яблука свіжі. Згідно з ДСТУ 8133:2015.

Яблука  мають бути солодкі, кисло-солодкі на смак,  не в’ялі, величина плодів – середня, з гладкою або ребристою поверхнею, свіжі, без хвороб та пошкоджень, зі властивим для яблук запахом, без перевищення вмісту хімічних речовин Без ГМО. Вітчизняного виробника.

Цибуля ріпчаста

кг

915

Згідно з ДСТУ 3234-95.

Сорт вищий або перший.

Відбірні цибулини, визрілі, цілі, свіжі, сухі, за формою і забарвленням властиві ботанічному сорту, з добре висушеними верхніми лусочками і висушеною шийкою від 2 до 5 см включно, не пошкоджені сільськогосподарськими шкідниками і хворобами; без механічних пошкоджень. Без ГМО. Вітчизняного виробника.

Часник

кг

2

Коренеплод свіжий, цілий, здоровий, чистий, не зів'ялий, не тріснутий, не пошкоджений шкідниками, без зайвої зовнішньої вологості, типових для даного сорту форми і забарвлення. Допускаються з незначними відхиленнями за формою. Запах і смак, властиві даному.  ботанічному сорту, без стороннього запаху і присмаку. Вітчизняного виробника

 

Банани

кг

560

Відповідно до ГОСТ, ДСТУ, ТУ та інших документів, що діють на території України.

Банани мають бути свіжі, цілі, чисті, з жовтим забарвленням шкірки. М’якоть щільна, шкірка легко від неї відділяється. Довжина середня.  Без перевищеного вмісту хімічних речовин, достатньої зрілості, без ознак гнилі, механічних пошкоджень та пошкоджень шкідниками. Смак і запах без сторонніх домішок. Без ГМО.

Гарбуз

кг

115

Гарбуз. Згідно з ДСТУ 7037:2009.

Сорт вищий або перший.

Головки свіжі, цілі, здорові, чисті, цілком сформовані, непророслі, типової для ботанічного сорту форми і забарвлення, без пошкоджень сільськогосподарськими шкідниками. Без ГМО. Вітчизняного виробника.

Апельсин

кг

600

Апельсини (ГОСТ 4427-82 - Апельсини. Технічні умови) Плоди свіжі, чисті, без механічних пошкоджень, без пошкоджень шкідниками і хворобами, з рівно зрізаної у шкірці плодів плодоніжкою. Допускаються плоди з відпало, але не вирваною плодоніжкою. Запах і смак властиві свіжим апельсинів, без стороннього запаху і присмаку. Забарвлення від світло-помаранчевою до помаранчевої.

  •  Тара, упаковка: поставка предмету закупівлі здійснюється  в упаковці, придатній для його транспортування і такій, що відповідає встановленим в Україні стандартам або технічним умовам і забезпечує, за умови належного поводження з вантажем, захищеність Товару під час транспортування і збереження.

Продукти  повинні бути виготовлені в спеціальній сировинній зоні для дитячого та дієтичного харчування.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора