Коломацька громада
Полтавська область, Полтавський район

Порядок денний до 24 (позачергової) сесії, яка відбудеться 21.12.2022 р.

Дата: 13.12.2022 10:20
Кількість переглядів: 158

К О Л О М А Ц Ь К А   С І Л Ь С Ь К А   Р А Д А

Полтавського району Полтавської області

(двадцять четверта  сесія сільської ради восьмого  скликання)

21 грудня 2022 року

                                       

 1. Про внесення змін до «Програми фінансової підтримки закладів охорони здоров’я  на 2021-2025 рр.».
 2. Про бюджет Коломацької сільської територіальної громади на 2023 рік (16541000000).
 3. Про затвердження «Комплексної програми забезпечення пожежної безпеки, розвитку цивільного захисту, запобігання та реагування на надзвичайні ситуації (події) Коломацької сільської ради на 2023 рік».
 4. Про внесення змін до «Програми благоустрою населених пунктів Коломацької сільської ради на 2021-2025 рр.»
 5. Про внесення змін до «Програми із землеустрою Коломацької сільської ради на 2021-2025 рр.»
 6. Про внесення змін до «Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Коломацької сільської ради на 2021-2025 рр.»
 7. Про внесення змін до «Програми розвитку дорожнього господарства Коломацької сільської ради на 2021-2025 рр.»
 8. Про внесення змін до «Програми розвитку та фінансової підтримки комунального підприємства Коломацької сільської ради «Коломак» та комунального підприємства «Степне» Коломацької сільської ради Полтавського району Полтавської області на 2021-2025 рр.».
 9. Про внесення змін до Програми здійснення Коломацькою сільською радою  внесків до статутних  капіталів комунальних підприємств на 2022-2025 роки.
 10. Про затвердження «Плану соціально-економічного розвитку Коломацької сільської територіальної громади Полтавського району Полтавської області на 2023 рік».

 

 1. Про створення постійно діючої комісії на 2023 рік для прийняття, введення в експлуатацію, передачу та списання основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, проведення списання, визначення непридатності та встановлення неможливості подальшого використання запасів.
 2. Про прийняття матеріальних цінностей від Штабу гуманітарної допомоги Полтавської обласної військової адміністрації від 30 листопада 2022 року.
 3. Про передачу майна Виконавчого комітету Коломацької сільської ради Полтавського району Полтавської області Комунальному підприємству «Коломацької сільської ради Полтавського району Полтавської області «Коломак».
 4. Про передачу майна Виконавчого комітету Коломацької сільської радиПолтавського району Полтавської області КП «Степне» Коломацької сільської ради Полтавського району Полтавської області.
 5. Про передачу матеріальних цінностей ДФТГ Коломацької теритальної громади.
 6. Про внесення змін до рішення 21 (позачергової) сесії Коломацької сільської ради від 28.10.2022 року «Про звернення до Машівської селищної ради Полтавської області щодо надання згоди на передачу майна з власності Машівської територіальної громади до комунальної власності Коломацької територіальної громади» та викладення його в новій редакції.  
 7. Про затвердження Комплексної програми соціального захисту

          населення Коломацької територіальної громади на 2023-2027 роки.

 1. Про затвердження Програми виплат компенсації фізичним особам,

які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на території

Коломацької сільської ради  на 2023-2027 рік.

 1. Про затвердження  Програми надання пільг окремим категоріям

громадян Коломацької  сільської ради з оплати послуг зв’язку на 2023-2027 рр.

 1. Про затвердження «Програми компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян Коломацької сільської ради на 2023-2027рр.».
 2. Про затвердження «Програми «Турбота» на 2023-2027 рр.».
 3. Про затвердження структури та загальної чисельності виконавчих органів апарату Коломацької сільської ради на 2023 рік.
 4. Про затвердження   штатного розпису виконавчого комітету Коломацької сільської ради  на 2023 рік.
 5. Про надання дозволу на преміювання сільського голови в 2023 році.
 6. Про звіт поліцейського громади  капітана поліції Сулименка В. за 2022 рік.
 7. Про затвердження штатного розпису на 2023 рік Фінансового відділу Коломацької сільської ради Полтавського району Полтавської області.
 8. Про затвердження штатного розпису відділу соціального захисту населення Коломацької сільської ради Полтавського району Полтавської області на 2023 рік.
 9. Про затвердження   штатного розпису КП «Коломак» Коломацької сільської ради  на 2023 рік.
 10. Про затвердження   штатного розпису КП «Степне» Коломацької сільської ради  на 2023 рік.
 11. Про погодження на передачу архівних справ трудового архіву по колишній Старицьківській сільській раді Машівського району Полтавської області до спільної архівної установи. 
 12. Про затвердження Програми організації харчування учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, які перебувають у власності Коломацької сільської ради Полтавського району Полтавської області, та встановлення вартості харчування на 2023 рік.
 13. Про затвердження Програми організації харчування дітей у закладах дошкільної освіти Коломацької сільської ради Полтавського району Полтавської області на 2023-2025 р.р.
 14. Про встановлення розміру  вартості харчування та  батьківської плати за   харчування дітей у дошкільних навчальних закладах Коломацької сільської ради Полтавського району Полтавської області з 01.01. 2023 році
 15. Про затвердження  Програми організації харчування дітей у закладах освіти Коломацької сільської ради Полтавського району Полтавської області

на 2023-2025 р.р.

 1. Про організацію безоплатного харчування та встановлення вартості харчування з 01.01.2023р. у навчальних закладах Коломацької сільської ради Полтавського району Полтавської області.
 2. Про затвердження Програми роботи з обдарованою молоддю Коломацької територіальної громади на 2023-2025 роки.
 3. Про затвердження типового штатного розпису на 2023 рік відділу освіти, культури, молоді та спорту Коломацької сільської ради Полтавського району Полтавської області.
 4. Про затвердження програми  розвитку фізичної культури і спорту та фінансування спортивних заходів Коломацької сільської ради Полтавського району Полтавської області на 2023-2025 роки 
 5. Про введення в штатний розпис закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти посади головного бухгалтера.
 6. Про  затвердження  проекту  землеустрою, площею 0,0863га. щодо відведення земельної ділянки Службі автомобільних доріг у Полтавській області на  території  Коломацької  сільської  ради Полтавського району  Полтавської області.
 7. Про  затвердження  проекту  землеустрою, площею 0,1470га. щодо відведення земельної ділянки Службі автомобільних доріг у Полтавській області на  території  Коломацької  сільської  ради Полтавського району  Полтавської області.
 8. Про  затвердження  проекту  землеустрою, площею 0,1640га. щодо відведення земельної ділянки Службі автомобільних доріг у Полтавській області на  території  Коломацької  сільської  ради Полтавського району  Полтавської області.
 9. Про  затвердження  проекту  землеустрою, площею 0,690га.  щодо відведення земельної ділянки Службі автомобільних доріг у Полтавській області на  території  Коломацької  сільської  ради Полтавського району  Полтавської області.
 10. Про  затвердження  проекту  землеустрою, площею 0,1841га щодо відведення земельної ділянки Службі автомобільних доріг у Полтавській області на  території  Коломацької  сільської  ради Полтавського району  Полтавської області.
 11. Про  затвердження  проекту  землеустрою, площею 0,0051га. щодо відведення земельної ділянки Службі автомобільних доріг у Полтавській області на  території  Коломацької  сільської  ради Полтавського району  Полтавської області.
 12. Про  затвердження  проекту  землеустрою, площею 0,0614га. щодо відведення земельної ділянки Службі автомобільних доріг у Полтавській області на  території  Коломацької  сільської  ради Полтавського району  Полтавської області.
 13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки (під існуючою лінією електропередач ПЛ 35кВ  Машівка-Степне) для  розміщення,  будівництва,  експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії на території Коломацької сільської ради.
 14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки (під існуючими лініями електропередач ПЛ 35кВ  Божкове – Ладижине / ПЛ 35кВ Ладижине - Степне) для  розміщення ,  будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії на території Коломацької сільської ради.
 15. Про затвердження технічної документації  із  землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості).

 1. Про надання дозволу на розробку технічної  документації з встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості). 
 2. Про приєднання земельних ділянок  до земель Коломацької сільської ради.
 3. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Вовку І.І.
 4. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Петрашу Ю.В.
 5. Про внесення змін до рішення 21(позачергової )сесії 8 скликання від 28.10.22р.  «Про  надання дозволу  на  розробку  проекту землеустрою  щодо   відведення  земельних ділянок  (під  існуючими трансформаторними підстанціями   10/0,4кВ )    для   розміщення ,   будівництва, експлуатації  та обслуговування будівель  і споруд об’єктів передачі електричної  енергії на  території  Коломацької  сільської  ради».
 6. Про затвердження Положення про порядок списання майна, що є комунальною власністю Коломацької територіальної громади та перебуває на балансі Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги  об'єднаних територіальних громад» Мачухівської сільської ради Полтавського району Полтавської області.
 7. Про затвердження розпоряджень сільського голови та рішень виконавчого комітету  в міжсесійний період.
 8. Про надання матеріальної допомоги громадянам.
 9. Різне.  

 

 

Сільський голова                                                                          Євген Почечун

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора