Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі Утилізація сміття та поводження зі сміттям (ДК 021:2015 -90510000-5) Відкриті торги з особливостями

Дата: 05.12.2022 15:06

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Виконавчий комітет Коломацької сільської ради Полтавського району Полтавської області, ЄДРПОУ 42128580

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником Утилізація сміття та поводження зі сміттям (Послуги з поводження з побутовими відходами) ДК 021:2015- «90510000-5 - Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям» (послуги з вивозу та знешкодженню сміття)».

3. Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-02-009156-а

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів у сфері поводження з побутовими відходами . Якість послуг у сфері поводження з відходами здійснюється у відповідності до Закону України «Про відходи» та спрямована на задоволення потреб споживача у запобіганні утворенню відходів шляхом їх збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, видалення, знешкодження і захоронення, а також, які можуть забезпечити виконання обов’язків, визначених у частині другій статті 21 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 № 1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів».

5. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення,визначений відповідно до розрахунку до кошторису на 2022 рік, становить 205172,35 грн. з ПДВ.

7. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Визначено відповідно до одного із методів затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 18.02.2020р № 275 (далі – Наказ). Розрахунок очікуваної вартості товарів/послуг проводиться методом порівняння ринкових цін.