Сковорода 300: на базі політехніки відбудеться всеукраїнська науково-практична конференція з нагоди ювілею філософа

Дата: 29.11.2022 10:51

з 2 по 4 грудня МОН України, Полтавська ОВА, Департамент освіти і науки Полтавської ОВА і Рада ректорів ЗВО ІІІ-IV рівнів акредитації Полтавського регіону проводять на базі Полтавської політехніки Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Сучасні рецепції світоглядно-ціннісних орієнтирів Григорія Сковороди».

До участі у конференції та публікації у колективній монографії запрошуються науковці, дослідники спадщини, краєзнавці, мистецтвознавці та популяризатори творчості філософа.

Упродовж 2-4 грудня 2022 року на базі факультету філології, психології та педагогіки Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні рецепції світоглядно-ціннісних орієнтирів Григорія Сковороди».

Науковці та популяризатори творчості українського філософа, що значно випередив свій час, матимуть нагоду поділитися власними напрацюваннями за наступними напрямами:

Переосмислення філософських ідей Григорія Сковороди в умовах війни в Україні;

Педагогічна спадщина Григорія Сковороди;

Літературна творчість «українського Сократа» в сучасному дискурсі;

Життєвий та творчий шлях Григорія Сковороди: краєзнавчі аспекти;

Григорій Сковорода в сучасному мистецтві.

Робочі мови конференції – українська, англійська.

Участь у конференції безкоштовна.

За результатами роботи конференції планується підготовка збірника наукових матеріалів, колективної монографії та сертифіката учасника в електронному вигляді.

Медіа-центр

Національного університету

«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»