Порядок денний до 22 (позачергової) сесії, яка відбудеться 16.11.2022 р.

Дата: 14.11.2022 14:27

К О Л О М А Ц Ь К А   С І Л Ь С Ь К А   Р А Д А

Полтавського району Полтавської області

(двадцять друга  (позачергова) сесія сільської ради восьмого  скликання)

16 листопада  2022 року

Порядок денний.

1. Про внесення змін до «Комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Коломацької сільської територіальної громади на 2022 – 2024 роки».
  2. Про внесення змін до показників бюджету Коломацької сільської територіальної громади на 2022 рік(16541000000).
  3. Про  затвердження  звіту про виконання бюджету Коломацької сільської територіальної громади (16541000000) за  ІІІ квартал 2022 року.
  4. Про внесення змін до «Плану соціально-економічного розвитку Коломацької сільської територіальної громади Полтавського району Полтавської області на 2022 рік».
  5. Про внесення змін до Програми  здійснення Коломацькою сільською радою  внесків до статутних  капіталів комунальних підприємств на 2022-2025 роки.
  6. Про внесення змін до  статутного капіталу Комунального підприємства «Степне» Коломацької сільської ради Полтавського району Полтавської області.
  7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд.
  8. Про надання дозволу   на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки (під існуючими лініями електропередач ПЛ 110 кВ Полтава-Божкове) для  розміщення ,  будівництва,  експлуатації  та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії на території Коломацької сільської ради.
  9. Про заходи щодо збереження кабельних ліній електрозв’язку від пошкоджень на території  Коломацької  сільської  ради Полтавського району Полтавської області.
  10. Про прийняття матеріальних цінностей від Міністерства соціальної політики України за видатковими накладними №1328,№ 1732, 2136,від 30 вересня 2022 року.
  11. Про передачу майна Виконавчого комітету Коломацької сільської ради Полтавського району Полтавської області Відділу соціального захисту населення Коломацької сільської ради Полтавського району Полтавської області.
  12. Про  затвердження   штатного розпису в новій редакції на 2022 рік Комунального підприємства «Коломацької сільської ради Полтавського  району Полтавської області «Коломак».
  13. Про затвердження  «Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку, на 2022-2025 роки».
  14. Про внесення змін до «Програми реконструкції освітніх закладів Коломацької сільської ради на 2021-2025 рр.».
  15. Про затвердження розпоряджень сільського голови та рішень виконавчого комітету  в міжсесійний період.
  16. Про надання матеріальної допомоги громадянам.
  17. Різне.

Сільський голова                                                                          Євген Почечун