Порядок денний до 17 (позачергової) сесії 8 скликання, яка відбудеться 29.04.2022 р.

Дата: 27.04.2022 16:13

К О Л О М А Ц Ь К А   С І Л Ь С Ь К А   Р А Д А

Полтавського району Полтавської області

(сімнадцята  (позачергова) сесія сільської ради восьмого  скликання)

29 квітня  2022 року

Порядок денний.

1. Про  затвердження  звіту про виконання бюджету Коломацької сільської територіальної громади (16541000000) за ІІІ квартал 2021 року.
  2. Про  затвердження  звіту про виконання бюджету Коломацької сільської територіальної громади (16541000000) за 2021 рік.
  3. Про внесення змін до показників бюджету Коломацької сільської територіальної громади на 2022 рік (16541000000).
  4. Про затвердження Бюджетного регламенту Коломацької сільської територіальної громади.
  5. Про внесення змін до «Комплексної програми забезпечення пожежної безпеки, розвитку цивільного захисту, запобігання та реагування на надзвичайні ситуації (події) Коломацької сільської ради на 2022 рік».
  6. Про внесення змін до рішення чотирнадцятої (позачергової) сесії восьмого скликання від 24 грудня 2021 року «Структури та загальної чисельності працівників Виконавчого комітету Коломацької сільської ради».
  7. Про заключення договору щодо передачі права землекористування – прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення усіх форм власності  для виробництва сільськогосподарської продукції  в  умовах  воєнного  стану.
  8. Про внесення змін до Програми «Турбота» та затвердження її в новій редакції.
  9. Про введення в штатний розпис посади керівника гуртка Коломацького будинку культури.
  10. Про створення Степненської та Старицьківської добровільної  пожежної охорони та затвердження їх Положень.
  11. Про затвердження розпоряджень сільського голови та рішень виконавчого комітету  в міжсесійний період та протоколів постійних комісій при Коломацькій сільській раді та виконавчому комітеті Коломацької сільської ради  в міжсесійний період.

Сільський голова                                                                          Євген Почечун