Обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості (Капітальний ремонт приміщень адміністративної будівлі за адресою вул.. Центральна, буд. 43, с. Коломацьке, Полтавського району Полтавської області)

Дата: 15.02.2022 08:37

ОБГРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості

1.           Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб,фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: Виконавчий комітет Коломацької сільської ради Полтавського району Полтавської області; 38742, с. Коломацьке, вул.. Центральна,54, Полтавського району Полтавської області; код за ЄДРПОУ – 42128580.

Предмет закупівлі: ДК 021:2015 45450000-6 “Інші завершальні будівельні роботи” (Капітальний ремонт  приміщень адміністративної будівлі за адресою вул.. Центральна, буд. 43, с. Коломацьке, Полтавського району Полтавської області)

Очікувана вартість: 523416,00 грн.

Вид закупівлі: спрощена закупівля

Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-11-004882-b

Обґрунтування очікуваної вартості: очікувана вартість ремонтних робіт визначена в межах затверджених кошторисних призначень на 2022 рік на підставі кошторисної документації, розробленої та погодженої в установленому порядку.

Обґрунтування технічних і якісних характеристик: ремонтні роботи здійснюються з метою приведення до належного стану фойє та санвузлів. Перелік робіт визначено з урахуванням необхідності досягнення зазначеної мети. Розроблено додаток 1 :  дефектний акт, кошторисну документацію  до оголошення про проведення спрощеної закупівлі в частині переліку та обсягів робіт.