Порядок денний до 10 (позачергової) сесії Коломацької сільської ради, яка відбудеться 19 серпня о 13.00

Дата: 13.08.2021 14:34

К О Л О М А Ц Ь К А   С І Л Ь С Ь К А   Р А Д А

Полтавського району Полтавської області

десята (позачергова)   сесія сільської ради восьмого  скликання)

19 серпня 2021 року

Порядок денний

1. Про внесення змін до Програми організації харчування дітей у закладах  освіти  Коломацької сільської ради Полтавського району Полтавської області на 2021рік.
  2. Про встановлення розміру вартості харчування дітей у дошкільних навчальних закладах Коломацької сільської ради Полтавського району Полтавської області на 2021рік.
  3. Про організацію безоплатного харчування та встановлення вартості харчування у закладах освіти  Коломацької сільської ради Полтавського району Полтавської області на 2021рік.
  4. Про  затвердження плану заходів щодо модернізації закладів освіти Коломацької територіальної громади.
  5. Про передачу основних засобів з балансу  Комунального закладу

«Степанівська ЗОШ І – ІІ ступенів Коломацької сільської ради Полтавського району Полтавської області» на баланс  Комунальному закладу «Степанівський ДНЗ (дитячий садок ) « Веселка»».

1. Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти Коломацької територіальної громади.
  2. Про прогноз бюджету Коломацької сільської територіальної громади

на 2022- 2024 роки.

1. Про внесення змін до «Програми фінансової підтримки територіального центру соціального обслуговування Щербанівської сільської ради на 2021-2025 роки».
  2. Про затвердження «Комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Коломацької сільської територіальної громади на 2021 рік».
  3. Про внесення змін до показників бюджету Коломацької  сільської Територіальної  громади на 2021 рік (16541000000).
  4. Про внесення змін до «Плану соціально-економічного розвитку Коломацької сільської територіальної громади Полтавського району Полтавської області на 2021 рік».
  5. Про підготовку навчальних закладів розташованих на території Коломацької ТГ до нового начального року.
  6. Про затвердження Програми розвиту мережі Інтернет в сільській місцевості  Коломацької ТГ  на 2021 рік.
  7. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  з інвентаризації земельної ділянки.
  8. Про затвердження розпоряджень сільського голови та рішень виконавчого комітету  в міжсесійний період та протоколів постійних комісій при Коломацькій сільській раді в міжсесійний період.
  9. Про надання матеріальної допомоги громадянам.

Про розгляд земельних питань:

1. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадян.
  2. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадян.
  3. Про надання дозволу на розробку технічних документацій на земельні ділянки громадян.
  4. Про затвердження  технічних документацій на земельні ділянки громадян.
  5. Різне.

Сільський голова                                                                     Є.О.Почечун