Дата: 09.08.2021 11:49

20_960803064464368_2963883556875068893_n3 серпня голова Коломацької ТГ Євген Почечун провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Очільниця служби Світлана Лупашко проінформувала присутніх про нагальні питання. На засідання обговорили:

????надання дозволів на укладення договору дарування нерухомого майна на користь дитини;

????надання згоди на психіатричний огляд малолітніх осіб, у яких наразі відсутні батьки;

????про призначення громадянки опікуном над дитиною;

????про утворення міждисциплінарної команди з питань організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, обговорили її склад.

За результатами розгляду комісія прийняла компетентні та виважені рішення з цих питань, спрямовані на захист прав та інтересів дітей нашої громади.