ОБГРУНТУВАННЯ на закупівлю Бензину А-95 та А-92

Дата: 01.03.2021 14:25

Якість бензину А-95, А-92 (далі – Паливо) повинна відповідати Державним стандартам України та технічним вимогам, сертифікату якості заводу виробника, а саме:

- ДСТУ -7687:2015 «Бензини автомобільні. Технічні умови»

Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палива (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 №927)

Якісні та технічні характеристики обумовлені вимогами до експлуатації транспортних засобів Підприємства, а саме сервісною книжкою транспортного засобу, рекомендаціями заводу-виробника ТЗ, а також ДСТУ, технічного регламенту щодо вимог до ПММ.

Придбання бензину необхідно здійснити відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» від 19.12.2019 № 396-ІХ (далі – Закон). При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятись від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації