Порядок денний до 5 позачергової сесії Коломацької сільської ради, яка відбудеться 12 лютого о 13.00

Дата: 10.02.2021 12:08

К О Л О М А Ц Ь К А   С І Л Ь С Ь К А   Р А Д А

Полтавського району Полтавської області

(п’ята  (позачергова) сесія сільської ради восьмого  скликання)

12 лютого 2021 року

Порядок денний

1. Про створення Служби у справах дітей при Виконавчому комітеті Коломацької сільської ради та відповідного Положення про службу.
  2.  Про затвердження структури, загальної чисельності виконавчих органів апарату та штатного розпису Коломацької сільської ради на 2021 рік у новій редакції у зв’язку зі створенням відділу та служби у справах дітей відділу (сектору) соціального захисту населення в новій редакції.
  3. Про внесення змін до рішення четвертої (позачергової) сесії Коломацької сільської ради восьмого скликання від 22.01.2021 року «Про затвердження штатного розпису КП «ЖКК с.Степне Полтавського району».
  4. Про внесення змін до рішення четвертої (позачергової) сесії Коломацької сільської ради восьмого скликання від 22.01.2021 року «Про затвердження тарифів на водопостачання та водовідведення КП «ЖКК «Степне».

Сільський голова                                                                   Є.О.Почечун