Увага! Конкурс на право оренди комунального майна

Дата: 09.10.2020 10:23

Назва об’єкта: Громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами (адміністративна будівля). Громадський будинок Гараж, літера Б-1

Тип об’єкта: Нерухоме майно.

Балансоутримувач: Коломацька сільська рада Полтавського району Полтавської області.

Відомості про об’єкт: частина адміністративної будівлі, площею 18,4 кв.м.

Характеристика об’єкта оренди: Приміщення на 1 поверсі

Технічний стан об’єкта і інформація про забезпечення комунікаціями: задовільний, комунікації в наявності.

Умови оренди об’єкта: об’єкт передається для подальшого розміщення в цій будівлі офісного приміщення, без права передачі в суборенду та зміни цільового призначення будівлі.

Місцезнаходження об’єкта: Полтавська область, Полтавський район, с.Коломацьке, вул. Центральна, буд. 43.

Розмір місячної орендної плати за базовий місяць становить 515 грн. 61 коп. без ПДВ (станом на 01.01.2020 р.).

Орендна плата за кожен наступний місяць визначається шляхом коригування орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції за поточний місяць.

Основним критерієм визначення переможця є максимальний розмір орендної плати, найкращі умови експлуатації об’єкта.

Прийняття документів на конкурс здійснюються протягом десяти календарних днів з дня публікації оголошення.

Кінцевий строк приймання заяв: 19 вересня 2020 року.

Отримати довідкову інформацію можна за адресою: Полтавська область, Полтавський район, с.Коломацьке, вул.Центральна, 43, 38742.

Тел.: (0532) 64-14-63.

E-mail: kolomatska.s.r@ukr.net.