ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАМІР ПЕРЕДАТИ МАЙНО В ОРЕНДУ (Василівська АЗП-СМ)

Дата: 12.03.2020 12:15

ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАМІР ПЕРЕДАТИ МАЙНО В ОРЕНДУ

Назва об’єкта: Громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами (адміністративна будівля).

Тип об’єкта: Нерухоме майно.

Тип переліку: Другого типу.

Балансоутримувач: Коломацька сільська рада Полтавського району Полтавської області.

Відомості про об’єкт: частина адміністративної будівлі, площею 125,6 м2.

Технічний стан об’єкта і інформація про забезпечення комунікаціями: задовільний, комунікації в наявності.

Умови оренди об’єкта: об’єкт передається для подальшого розміщення в цій будівлі Василівської АЗП-СМ, без права передачі в суборенду та зміни цільового призначення будівлі.

Місцезнаходження об’єкта: Полтавська область, Полтавський район, с.Василівка, вул.Остапа Вишні, буд. 27.

Отримати довідкову інформацію можна за адресою: Полтавська область, Полтавський район, с.Коломацьке, вул.Центральна, 43, 38742.

Тел.: (0532) 64-14-63.

E-mail: kolomatska.s.r@ukr.net.