Оголошення про конкурс на вакантну посаду начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту та головного бухгалтера

Дата: 21.02.2020 09:07

Виконавчий комітет Коломацької сільської ради

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантних посад

-  Начальника відділу освіти, культури,  молоді  та  спорту виконавчого комітету Коломацької сільської ради;

- головного бухгалтера відділу освіти, культури,  молоді  та  спорту виконавчого комітету Коломацької сільської ради.

До участі у конкурсі допускаються громадяни України, які мають:

- вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-       кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

- знають вимоги чинного законодавства з питань державної служби;

- вільно володіють державною мовою;

- вміють працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача.

- вимоги до стажу роботи
 за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років.

Конкурс та відбір кандидатів на заміщення зазначених вакантних посад буде проводитись конкурсною комісією виконавчого комітету Коломацької сільської ради за адресою с.Коломацьке , вул. Центральна,43 Полтавського району Полтавської області.

Додаткова інформація щодо документів, які необхідно подати для участі в конкурсі, основних функціональних обов'язків надається секретарем конкурсної комісії виконавчого комітету Коломацької сільської ради

за  тел. 096-985-17-46.

Термін прийняття документів - протягом 30 календарних днів з дня публікації повідомлення про оголошення конкурсу на веб-сайті.

День опублікування оголошення про конкурс на офіційному веб - сайті Коломацької  громади - 21 лютого   2020 року.

Останній день прийняття документів – 20 березня  2020 року.