Оголошення про конкурс на посаду державних реєстраторів

Дата: 13.11.2019 10:45

Виконавчий комітет Коломацької сільської ради

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантних посад

-  державних реєстраторів  виконавчого комітету Коломацької сільської ради  - 2 (два)чол.

До участі у конкурсі допускаються громадяни України, які мають:

- вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра;

- знають вимоги чинного законодавства з питань державної служби;

- вільно володіють державною мовою;

- вміють працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача.

- вимоги до стажу роботи – три роки за відповідною спеціальністю.

Конкурс та відбір кандидатів на заміщення зазначених вакантних посад буде проводитись конкурсною комісією виконавчого комітету Коломацької сільської ради за адресою с.Коломацьке , вул. Центральна,43 Полтавського району Полтавської області.

Додаткова інформація щодо документів, які необхідно подати для участі в конкурсі, основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається секретарем конкурсної комісії виконавчого комітету Коломацької сільської ради за тел. 096-985-17-46.

Термін прийняття документів - протягом 30 календарних днів з дня публікації повідомлення про оголошення конкурсу в районній газеті.