До завдань кіберполіції входять:

• Реалізація державної політики в сфері протидії кіберзлочинності Завчасне інформування населення про появу нових кіберзлочинців Впровадження програмних засобів для систематизації кіберінцидентів Реагування на запити зарубіжних партнерів, які будуть надходити по каналах Національної Цілодобової мережі контактних пунктівФото без опису

«Кожен ліцеїст системи МВС має стати елітою для нашої держави», — Ігор Клименко

Сьогодні, 2 вересня, у чотирьох ліцеях безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС України відбулися урочистості з нагоди Дня знань. Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко офіційно відкрив ліцей у Дніпрі. «Наша мета — щоб кожен ліцеїст отримав максимально якісні та повні знання. Для кожного, хто вступив до наших ліцеїв, це перший серйозний та самостійний крок у доросле життя. Я хотів би побажати, щоб ви знайшли тут справжніх друзів. Аби з вами так працювали викладачі, щоб ви стали справжньою елітою не лише нашого відомства, але й усієї країни», — заявив Ігор Клименко, звертаючись до ліцеїстів з усієї країни.

09:10:02 03.09.2024

Кіберполіція та ДПС попереджають про фейкові листи з шкідливим програмним забезпеченням

Зловмисники надсилають електронні листи про проведення перевірки незаконної діяльності контрагентів нібито від імені філій ДПІ м. Києва. Аферисти закликають відкрити доданий до листа файл, інфікований шкідливим програмним забезпеченням.

11:40:21 21.08.2024

В Україні стартувала інформаційно-освітня кампанія з підвищення рівня кібергігієни громадян

Представництво Фонду цивільних досліджень та розвитку США в Україні (CRDF Global в Україні) за підтримки Державного департаменту США спільно з Національним координаційним центром кібербезпеки при РНБО України та Міністерством освіти і науки України, Всеукраїнською школою онлайн, Освіторією та Києвом Цифровим розпочинають всеукраїнську інформаційно-освітню кампанію з особистої кібербезпеки. Головна мета  — підвищити загальний рівень обізнаності про загрози, що існують онлайн, та навчити українців основам кібергігієни.

11:37:37 29.04.2024