ВАКЦИНАЦІЯ  ВІД  COVID-19  в Коломацькій територіальній громаді Полтавського району

Дата: 20.07.2021 15:49
Кількість переглядів: 354

30 липня  2021  рік

Щеплено  за  добу   - 0         Щеплено з початку вакцинації – 280

Станом на 30  липня 2021 року в територіальній громаді Полтавського району за весь період моніторингу захворюваності - 217_осіб  з підтвердженим діагнозом  COVID-19.

Від початку  кампанії  по вакцинації в  територіальній громаді  провакциновано станом на  30.07.2021року  -  280  осіб.

За добу  30.07.2021 року в територіальній громаді Полтавського району провакциновано  _0  осіб:

Керівник робіт з ліквідації  наслідків

медико-біологічної надзвичайної  ситуації

природного характеру Державного рівня

територіальної громади                                              Є.О. Почечун

(Прізвище )